Підписка на розсилку
Адреса центрального офісу:

01054 Київ
вул. Гоголівська 22-24, оф.1202
тел:    +38 044 4820473
факс:    +38 044 4820473
e-mail:    spivdruzhnist@eo.kiev.ua


Новини

2012-04-03 |

Представниця «Співдружності» - чемпіонка!


15-18 березня група журналістів з різних куточків України взяла участь у прес-турі на гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово», що на Буковині. Організатором прес-туру виступила Асоціація судновласників України в особі її прес-секретаря та координатора медіа-форумів Олександра Федорова. Серед двох десятків журналістів, що приїхали на Буковину, були й представники Співдружності рекламно-інформаційних видань України.

 

Медійники уважно ознайомилися з умовами та можливостями гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово». І не лише теоретично. Адже кожен з учасників прес-туру спробував свої сили в оволодінні гірськими лижами та ковзанами.

 

Більше того, у рамках прес-туру були організовані перші Всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту серед журналістів. І це зовсім не жарти. Серед представників преси були ті, хто впевнено почувається на гірському спуску. Але переважна більшість вперше стала на гірські лижі саме тут, у Мигово. Втім, після занять із досвідченими інструкторами, усі журналісти більш-менш вправно могли спуститися з невеликої висоти.

 

Отож журналісти розділилися на дві групи: «досвідчених» і «новачків».

За підтримки керівництва комплексу «Мигово» та за безпосередньої участі інструкторів, змагання були проведені з дотриманням усіх належних умов.

І ось тут – найцікавіше! Беззаперечною та абсолютною переможницею перших Всеукраїнських змагань з гірськолижного спорту серед журналістів стала Тетяна Чуркіна! Вона впевнено залишила позаду навіть досвідчених журналістів – гірськолижників сильної статі.

 

Тетяна – представниця Вінницького обласного тижневика «Кур’єр», що входить у Співдружність рекламно-інформаційних видань України. То ж ми щиро вітаємо колегу із заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів!

 

До речі, такі змагання мають усі шанси стати традиційними і щорічними. Так що, тренуватися, панове журналісти, починайте вже сьогодні!

 

 

Олена Ткаченко,

рекламно-інформаційний тижневик «Гриф»,

Біла Церква

 

 
  © 2005. - «Содружество». Всі права захищені. | Сайт розроблений компанією Pimentos