Підписка на розсилку
Адреса центрального офісу:

01054 Київ
вул. Гоголівська 22-24, оф.1202
тел:    +38 044 4820473
факс:    +38 044 4820473
e-mail:    spivdruzhnist@eo.kiev.ua


Новини

2012-06-11 |

«Співдружність» – учасник журналістського фестивалю-2012 у Бердянську


     Дорогоцінна туристична перлина Приазов’я – місто Бердянськ, що завжди живе в атмосфері цілковитої гостинності, нещодавно приймало на своїй території біля сорока медийників зі всієї країни. Приводом для цієї масштабної зустрічі став традиційний щорічний Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо», що у цьому році проходив в п’ятнадцяте. Крім звичних гостей цього дійства – членів Національної спілки журналістів України на заході були присутні 11 співробітників газет – членів Співдружності рекламно-інформаційних видань України. Чотириденна зустріч продовжувалась з 30 травня по 2 червня, а програма фестивалю вийшла настільки подієво насиченою, що її можна було б розтягнути днів на 10, без втрат для запланованої організаторами дози вражень.   
     Фестиваль виявився настільки ж розважальним, наскільки пізнавальним. З радянських часів Бердянськ – це видатний та популярний курорт. Аби не тільки фактично підкріпити таку репутацію але й посилити її, організатори влаштували декілька екскурсій впродовж яких медійникам показали і єдиний в місті чотиризірковий міжнародний готель, і сучасні новостворені бази відпочинку, і відомі здравниці. Ще з радянських часів лікувальні грязі та мінеральна вода з тутешніх джерел славилися здатністю відновлювати репродуктивну функцію, лікувати кістково-м’язову, нервову та кров’яну системи, органи дихання, ДЦП, шлунково-кишковий тракт, шкіряні хвороби і т.д.
     Звісно, фестиваль не могли обійти офіційні заходи з конференціями, зустрічами з керівництвом міста, депутатами та громадськими діячами. Не дивлячись на те, що запланований приїзд Миколи Азарова не відбувся з особистих причин прем’єр-міністра, мер Бердянську Олексій Бакай достойно впорався з інформаційною цікавістю журналістів впродовж прес-конференції, а також нагородив авторів кращих публікацій про минулі журналістські фестивалі.
     Бердянськ просто зобов’язаний постійно розвиватися та оновлюватися: вдосконалюючи свій вигляд, він огортає дружньою увагою свого основного інвестора – туриста. Саме тому Бердянськ підкреслює свою унікальність перекликаючись в оформленні центральної частини міста з кримською Ялтою, а жартівливими пам’ятниками – з колоритною Одесою. Саме тому Бердянськ започатковував багато своєрідних фестивалів, серед яких окрім фестивалю журналістів – фестиваль дитячої творчості, джазу, духових оркестрів, творчості інвалідів, а також зліт байкарів та найзначніший – міжнародний кінофестиваль.
     Окрім цих родзинок азовського курорту, в програму журналістського фестивалю увійшли відкриття курортного сезону та туристичної виставки, круглий стіл на тему взаємодії влади та журналістів, відкриття зірок на алеї Бердянського кінофестивалю, покази конкурсних кінострічок, прес-конференція з артистами та гала-концерт Бердянського кінофестивалю, а також органний концерт в Римо-католицькому костьолі Пресвятої Діви Марії.
     Розбавити хвилю запланованих розважальних заходів організатори вирішили морської прогулянкою на яхті, а також драйвовими враженнями від екстремального відпочинку у місцевому аквапарку.
     Журналістський фестиваль став гарною нагодою і для проведення дружньої зустрічі керівництва співдружності із членами організації та захоплюючого відкриття курортного сезону-2012!

 

Ігор КОТЕЛЯНЕЦЬ

 

 
  © 2005. - «Содружество». Всі права захищені. | Сайт розроблений компанією Pimentos